Brülör Satışı ve Parça Tamiri


Brülör Satışı ve Brülör Tamiri

Hassas ve büyük tesisatlarda kullanılan brülörler. Emniyetli, güvenilir, ekonomik. Monarch serisi gaz ve sıvı yakıt brülörleri. Yakıt olarak gaz, motorin, fuel-oil veya çift yakıt seçenekleri vardır.Brülör Satışı

 1. Optimum Çalışma;
  1. Brülörler hassas kam sistemiyle emniyetli bir çalışma, kullanım ve bakım kolaylığı ve düşük masraflı işletmeyi garanti eder.
 2. Geniş Kullanım Alanı
  1. Monarch serisi brülör, motorin, gaz ve çift yakıt brülörü olarak, kızgın yağ, ısıtma ve buhar kazanları, fırın gibi farklı uygulamalarda, 60kW - 5.340 kW kapasite aralığında güvenle kullanılabilir.
 3. Daha Sessiz Çalışma
  1. Brülörün hava ile ilgili parçaları, sisteme en uygun şekilde dahil edilmiştir. Yakıt ve hava karışımı gürültüsü en aza indirgenmiştir. Motor ve fan dinamik olarak dengelenmiştir.
 4. Bakım Kolaylığı
  1. Tüm brülör parçalar kolayca görülecek ve ulaşılacak şekilde düzenlenmiş ve yerleştirilmiştir. Brülörler sol veya sağ tarafa doğru açılabilir.

 

Mevcut brülör tamiri işlemleri muhit içerisinde yapılır. Ev veya iş yerinizdeki brülörün analizi yapılarak sizin için en uygun seçenek tespit edilir. Mevcut brülör tamiri yapılır veya tamirin maliyeti yüksek ise uygun brülör parça değişimi yapılır.

Bize 7/24 ulaşabilirsiniz. Size en hızlı ve ekonomik hizmeti vermek amacındayız. İşimize olan saygımız kalitemizin teminatıdır.